DEĞİŞİMDEKİ POTANSİYELİNİ KEŞFET

HABERLER Çevik Dönüşüm

Tüm Haberler

Kurumsal firmaların en büyük problemi, silo yapısı içinde iletişim zayıflığı, stratejinin tepeden belirlenmesi ve hiyerarşi nedeni ile hantal karar mekanizmaları.
ÇAY
Küçük ve Orta Ölçekli işletme sahiplerine yönelik ÇAY KOYUN YENİDEN BAŞLIYORUZ KAMPINI 3. Grupla tamamladık.
ÇAY KOYUN YENİDEN BAŞLIYORUZ programını tamamlayan ve oluşan sinerjik gelişim ortamın bitmesini istemeyen işletme sahiplerinin talebi ile BİZ BİZE 5 ÇAYI kapalı çalışma grubunu oluşturduk.

İŞLETME GELİŞİM PROGRAMLARI

ATALET ve ATIL aynı kökten gelir.  Siz de ATIL kalmamak için ATALET’ten kurtulmaya hazırsanız, bunun için yeterli tutkunuz ve motivasyonunuz varsa size uygun çalışma modelini seçerek ilk adımı atabiliriz.

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER İÇİN

KOSGEB çalışan sayısı 250 kişiye bilançosu 125 milyona kadar olan firmaları Mikro-Küçük-Orta büyüklükteki işletme olarak tanımlıyor.  Sektör bağımsız olarak, sizin işletmeniz de bu gruba giriyorsa bu bölüm sizin işletmenizin potansiyeline yönelik olarak hazırlandı.

Küçük ve orta ölçekli işletme sahibi olarak kararlarınızı hızlı bir şekilde hayata geçirme yeteneğine sahip olduğunuz için avantajlısınız, öte yandan günlük işlerle uğraşmak zorunda olmanız; şirkete vizyon çizmek, yeni projeler ve pazarlar geliştirmek için zaman ayırmanızı zorlaştırıyor.  Bütün bu telaşın sonunda sizden önce fikrinizi başkasının hayata geçirdiğini ya da pazardaki değişikliğin işinizi riske soktuğunu görmek ise çok üzücü.

Geç kalıp tutkunuz ve kaynaklarınız tükenmeden yeni iş olanakları yaratmak ve işletme potansiyelinizi ortaya çıkarmak için aşağıdaki programlardan size en uygun geleni seçebilirsiniz.

Patrona Kahve Molası

Patrona Kahve Molası

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel birebir mentorluk programı

İnceleyin

Çay Koyun Yeniden Başlıyoruz

Çay Koyun Yeniden Başlıyoruz

6 girişimci ile 1 ayda 10 toplantılık  çevik iş geliştirme ve inovasyon kampı

İnceleyin

Biz Bize 5 Çayı

Biz Bize 5 Çayı

6 girişimci ile ayda 2 toplantılık gelişime devam programı

İnceleyin

ORTA VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ İŞLETMELER İÇİN

Kurumsal köklü firmaların en büyük problemi, silo yapısı içinde iletişim zayıflığı, stratejinin tepeden belirlenmesi ve hiyerarşi nedeni ile hantal karar mekanizmaları.  Sanayi devriminin operasyonel mükemmeliyeti odaklayan, zaman-kalite-maliyet üçgenine sıkışan yönetim anlayışı bugün artık firmaların batmasına neden oluyor. Departmanlar arası iletişim kopukluğu günümüzün değişken koşullarında zaman-kalite-maliyet başarısının kurulmasını dahi engellemekle kalmıyor, pazarın değişkenliğine uyumun da önüne geçiyor.

Birçok dünya devi kendi içinde “garaj” konsepti kurarak start-up’ların yaratıcılığını taklit etmeye çalışıyor, çünkü hiyerarşinin ve klasik yönetim anlayışının fikirleri ve motivasyonu öldürdüğünün farkındalar.  Son dönemin çok hızlı büyüyen start-up’ları ise DNA’larında olan çevik yönetim anlayışı ile yaratıcı ve azimli start-up ruhunu ve ortamını 1000 kişiye de büyüseler koruyorlar.  Çevikleşmeyen bütün sektörler yavaş yavaş pazardan siliniyor.  Çok geç olmadan, değerli insan kaynakları tükenmeden, zarar bilançoları itibar ve moralleri bozmadan, hantal hiyerarşik yapıdan kurtulup çevik dönüşümü sağlamak gerekiyor.

Kurum İçi Girişimci Geliştirme Programı

Kurum İçi Girişimci Geliştirme Programı

takımlarınız için pazara uygun ürün ve iş modeli geliştirme ve pazara çıkarma programı

İnceleyin

Kurumsal Çevik Dönüşüm Programı

Kurumsal Çevik Dönüşüm Programı

değişimden fırsat yaratan çevik organizasyonlara dönüşüm programı

İnceleyin

İnşaat Sektörü Firmaları İçin Çevik Dönüşüm Programı

İnşaat Sektörü Firmaları İçin Çevik Dönüşüm Programı

inşaat sektöründe çevik organizasyona dönüşüm programı

İnceleyin

İŞLETMELERDE YENİ İŞLER GELİŞTİRMEK İÇİN KOLAYLAŞTIRMA ATÖLYELERİ

Değişimin ve firmanızın potansiyelinin farkındasınız, hayata geçirmeyi düşündüğünüz fikirler var bu süreci hızlandırmaya ve doğru bir başlangıç yapmak için işiniz kolaylaştıracak metodlara ihtiyacınız var.  Çok geç olmadan, iş işten geçmeden işinizi masaya yatıralım, iş ortaklıkları kurmak için şeffaf platformlar yaratalım.

İşletme İçinde Yeni İş Fikrinin Geliştirilip Pazara Hazırlanması

İşletme İçinde Yeni İş Fikrinin Geliştirilip Pazara Hazırlanması

yönetim takımı ile iş fikri geliştirilmesi kampı

İnceleyin

Güçleri Birleştirerek Yeni Projeler Geliştirilmesi

Güçleri Birleştirerek Yeni Projeler Geliştirilmesi

iş ortaklıkları ile güç birliğinin tasarlanması

İnceleyin

Aradığınızı bulamadınız mı?

Arayın bir kahve içelim ve neye ihtiyacınız olduğunu konuşalım.

Çevik Dönüşüm-İş Geliştirme-kobi-kosgeb-mentorluk-eğitim-workshop

KATILIMCILAR PROGRAMLAR HAKKINDA NE DEDİLER

TÜM YORUMLAR