2019 - 2020 Eğitim Programı Hazır

DEĞİŞKEN DÜNYADA İŞ GELİŞTİRME ve DEĞİŞKEN DÜNYADA PROJE YÖNETİMİ temaları altında tasarladığım eğitimleri, sektör ve ölçeklere göre genel katılıma açık olarak düzenledim.

Kurumsal olarak değişimdeki fırsatları gören bir organizasyona dönüşmek için kendi kurumunuza özel eğitimler için özel talepte bulunabilirsiniz.

Detaylar ve Kayıt

Bu İnşaat Sektörüne Ürün Geliştiren Start-Up'lara Bir Çağrıdır

Gün geçmiyor ki, Start-up bakış açısının ezberbozan çözümler sunarak sektörlerin dinamiklerini değiştirdiğini duymayalım. Oysaki inşaat ve gayrimenkul sektörü maalesef çok az girişimcinin cesaret edip girebildiği bir alan. Değişime adaptasyonda büyük zorluk çeken sektör, Start-up’ların yaratıcılığına, Start-up’larsa sektörün onları görmesine muhtaç.

İnşaat sektörü benim ürünümle ivme kazanır diyen, sektöre özel teknolojik ve ölçeklendirilebilir ürün geliştiren girişimciler lütfen bana ulaşsınlar.

İletişime Geç

Çevik Yönetimle Bilginin Görünür Olmasını Yazdım

Agile ve Çevik Yönetim terimi geleneksel firmalara çok yabancı geliyor ve korkutuyor o nedenle iş yapışınızda ki birkaç değişikliğin işinize hakimiyetinizi nasıl artıracağını yazdım.

Faydalı olacağını umuyorum.

Yazıyı Oku

İPYD Yönetimde Farklı Yaklaşımlar İlgi Grubu Bilimsel Düşünme Tekniği "TOYOTA KATA YAKLAŞIMI"

İstanbul Proje Yönetim Derneği (www.ipyd.org ) bünyesinde yeni bir etkinlik serisine başlıyoruz. Ayda bir akşam farklı yönetim yaklaşımlarını bileninden dinleyip tartışacağız. Sektör ve ölçek bağımsız olarak gerçekleştireceğimiz etkinliklerin koordinasyonunu Sevgili Özgenur Özata ile birlikte yürüteceğiz. Siz de bu etkinliklerde yer almasını istediğiniz konu ve konuklar için bize yazabilirsiniz. Etkinlikleri İPYD sosyal medya sayfalarından takip edebilirsiniz.

İlk etkinliğimiz 24 Ekim’de Üsküdar Fikir Sanat Merkezi’nde. Sayın Altuğ Bilgin Altıntaş “Proje Yönetiminde Bilimsel Düşünme Tekniği – TOYOTA KATA Yaklaşımı”. Sektör bağımsız olarak gerçekleşecek olan etkinliğimiz yönetim konularında bilgi ve becerilerini artırmak isteyen herkese açık.

İPYD Etkinliklerini Takip Edin

MMO - Micro MBA Programı

MMO İstanbul Şubesi bünyesinde Milenyum Danışmanlık’ın yürüttüğü Mikro MBA Programında Yönetici ve Yönetici adayları ile buluşuyoruz.

İş Modeli Kanvası ve Proje Yönetimini anlattığım programda, farklı yönetim konularında teori ve geniş uygulama deneyimlerimizi birleştirdik.

96 saatlik sınavlı ve sertifikalı programa kayıt için tıklayınız.

Detaylar ve Kayıt