Çay Koyun Yeniden Başlıyoruz 2. Grup

10 Seansta çevirimiçi ortamda gerçekleştirilen DEĞİŞKEN DÜNYADA İŞnGELİŞTİRME VE İNOVASYON işletme gelişim programını 2 Grup katılımcılarından dinleyin.
Banu Binat (Binat İletişim), Özden Başıbüyük (Petra Flooring), Özge Öksüztepe (İmzayeri.com), Av. Mine Begüm Işık ( Mine Begüm Avukatlık Ofisi), Güliz Fiş (Y. Mimar), Banu Alptekin (Senin Geleceğin Yurtdışı Eğitim Danışmanlık)

DEVAMI VİDEODA

Çay Koyun Yeniden Başlıyoruz 1. Grup

10 Seansta çevirimiçi ortamda gerçekleştirilen DEĞİŞKEN DÜNYADA İŞ GELİŞTİRME VE İNOVASYON uygulamalı eğitimini 1. Grup katılımcılarından dinleyin.

Y. Mimar Elif Uslu, Y.Mimar Etem Özkul, Yaşam Koçu Jale Arıslı, Y.Peyzaj Mimarı Murat Ermeydan, İK Danışmanı Reyhan Hepşen Kahraman, Yazar Sevgi Sakman…

DEVAMI VİDEODA

Ayşe Yıldız – Satış Yöneticisi

Hali hazırda zaten geliştirmeyi düşündüğümüz bir projemiz vardı, ancak bu modelin üzerinden geçerken daha önce hiç fark etmediğimiz şeyleri fark etmeye başladık, bu sayede aklımıza daha inovatif daha farklı yaratıcı çözümler geldi.
DEVAMI VİDEODA

Nuri Murat Avcı (Tugim Başkanı)

Eğer yeni nesil insanlara mentorluk yapıyorsanız yeni nesil şirketlere mentorluk yapıyorsanız SCRUM eğitimini almalı ve yaymalısınız. Çünkü çağın hızına, çağın kalitesine çağın beklentisine çok uygun olan bilgiler içeriyor.
DEVAMI VİDEODA

Altay Tınar, Can Erenberk, Melih Herman, Selen Erdem (Kurucu Ortaklar)

Her hafta toplanıyoruz ve “Yuvako’yu nasıl büyütürüz”ü tartışıyoruz. Hem çok şey öğreniyoruz hem de bildiğimiz uzmanı olduğumuz konulara farklı açılardan bakma imkanı buluyoruz…Bizim işimizi bizden daha fazla sahiplendi zaman zaman. Kurucularımızdan birisi gibi nerede ise işi sürekli düşünüyor…
DEVAMI VİDEODA
İnşaat sektöründe Çevik Proje Yönetimi-Agile Construction Management

Eğitim Katılımcı Grubu

Agile (Çevik Yönetim) bize karmaşık süreçleri basitleştirip izleyebileceğimiz bir ortama taşıyor. Bulanık bir tablodan net hedeflere odaklı bir takım çalışması sağlıyor. Çalışanların geneline yayabilirsek güzel sonuçlar alacağımıza ben inanıyorum.
Eğitim hakkında katılımcı görüşleri için videoyu izleyin.
DEVAMI VİDEODA

Emrah Deniz Kunt -Kurucu Ortak

Kendisi aslında iş modeli geliştirmeye sistematik yaklaşımların yanı sıra en önemli özelliği bence şirketinizin bir parçası olması ve sizinle beraber mücadele etmesi, bunu yaparken ki en önemli özelliği de şirketin o karmaşası içine girmemesi ve sizi de belli zamanlarda şirketten dışarı çekip şirketin nasıl gittiğini görmenizi sağlaması…
DEVAMI VİDEODA

Mimar Ertuğrul Çetin Çelik- Kurucu Ortak

Özellikle ekip olarak bazı şeyleri paylaşıp bir senaryo üstünde bir şeyler üretmek gerçekten çok yararlı oldu..
DEVAMI VİDEODA

Eğitim Katılımcısı

Bu eğitimde beni en çok etkileyen bir kere sistematiğin bir akışı programın bir akışı olması, ikincisi de eğitimcinin konu içindeki deneyimini çok rahat aktarması, farklı örnekleri rahatça gündeme getirebilmesi ve onlara geri bildirim verebilmesi.. .
DEVAMI VİDEODA

Mücahit Nezir (Girişimci-Ticaret Kolay Kurucu)

Aslında bugün yapacak bayağı işlerim vardı. Şimdi iyi ki katılmışım diyorum. Burada güzel teknikler öğrendim.

DEVAMI VİDEODA

Utku Can Varol (Arge Mühendisi)

Öncelikle kendimizi tanımayı sonra çevremizi tanımayı ve bunlara göre iş modeli geliştirmeyi öğrendik, daha sonra geleceğe bakmayı ve değişimden kaçmamayı öğrendik.
DEVAMI VİDEODA

Reyhan Arıkan - Diş Hekimi

Muayenehanemi büyütmeyi ve klinik haline getirmeyi çok uzun zamandır hayal ediyordum. Ancak buna bir türlü cesaret edemiyordum o da bazı şeyleri bir türlü sistematize edemediğim için. Öncelikle Demet Hanım işletmemize uygun bir iş modeli hazırladı, benim için en önemli şey buydu çünkü kafamda oluşturduğum fotoğraf flu bir fotoğraftı, hayalim flu idi ama bu iş modelini hazırladıktan ve beraber iş planını oturttuktan sonra kafamdaki ve hayalimdeki netleşti….
DEVAMI VİDEODA